دستگاه سی ان سی خراطی و حکاکی

(SM _ 1001)

مواد مصرفی : چوب - پلکسی گلاس و عناصر مشابه
استفاده برای صنوف مختلف خراطی - حکاکی، مبل سازان ، درودگران ، دسته قلیان ، نرده های چوبی و استفاده های فراوان در صنعت ساختمان سازی ، درب های چوبی و کابینت کتیبه های متنوع پرده وسایل تزئینی و دکوراسیون، ساعت های مختلف و تبلیغاتی جای شمع، ساخت متنوع شطرنج و پایه میز. لوستر، لوازم و ادوات موسیقی، گوشی تار، گوشی سه تار، بدنه کمانچه دسته تار ، قطعات نا همگن و منحنی ، صنایع چوبی و ...

ماشین ابزار خراطی و حکاکی صابری با کنترل کامپیوتری متفاوت با هر آنچه در بازار موجود است

قابلیت استفاده از میلیون ها طرح و خراطی و حکاکی در سطح صاف و استوانه و چند وجهی در یک دستگاه


تفاوت دستگاه سی ان سی خراطی و حکاکی ساخت اینجانب با دیگر دستگاهها :
  • نرم افزار : مانند کلیدهای یک ضبط کار میکند که دارای کلیدهایی مانند : حرکت ، توقف، حرکت رو به جلو و حرکت رو به عقب ،ومکث میباشد با آوردن یک فایل تصویرمسیر حرکت نمایش داده میشود ودر زمانی که شما کلید حرکت را فعال میکنید مسیر حرکت دستگاه بوسیله نمایش مختصات دائما تا پایان کار قابل مشاهده است خلاصه اینکه کار کردن با این دستگاه بسیار ساده است که هر کاربری میتواند براحتی در مدت بسیار کوتاهی در آن مهارت پیدا کند .
  • سرعت وراندمان کار بالا دربعضی مدلها ی آن ابزار برش براده برداری در مراحل مختلف عوض میشود.
  • نرم افزار این دستگاه توان این را دارد که فایل را در جهت محورهای X,y کوچک وبزرگ نماید و آینه وچرخش رادرجهت محورها انجام دهدوگزینه های فراوانی وجود دارد که استفاده از ماشین ابزار را ساده وراحت میکند.
با طراحی یک طرح دلخواه میتوان از آن در ا ندازه های مختلف تولید نموداین نرم افزار با دو دستگاه اینترفیس بسیار پیشرفته نوشته شده که امکانات فراوانی رامانند کنترل از راه دور و خروجی و ورودیهای متعدد آنرا بسیار توانا و مطابق با تکنولوژی روز دنیا میسازد.نمایش گرافیکی فایل و طراحی در نرم افزار Auto Cad و استفاده از فایل های Dxf و دارای فرمان های :

Test, Load file, Cut Speed, Move Speed, Scale, Cancel, On, Off, Forward, Backward, Rotate, Mirror, Stop