نمونه های تولید شده به وسیله دستگاه CNC CUTTING MACHINE


تصاوير زیر توليدات ماشين ابزاري جديد است كه در هيچ نمايشگاهي به نمايش گذاشته نشده است. اين ماشين ابزار داراي قدرت مانور و دقت بالايي جهت برش چوب ، كائوچو ، پلاستيك ، پارچه ، كاغذ ، فيبر و فلزات دارد. كاربرد اين ماشين در صنعت و هنر باعث شگفتي و نوآوري است و در زمينه هاي مختلف هنر و صنعت مي تواند مورد استفاده قرار گيرد. كاركردن با اين دستگاه بسيـــــار ساده و طراحي قطعات با توجه به مختصات دلخواه در محيط مشخصي انجام ميگيرد.

  • اين دستگاه قادر است چوب ، كائوچو ، فيبر ….. در اندازه هاي 24x24 سانتي متر كه قابل افزايش ميباشد ( منظور صفحه كار است ) و با ضخامتهاي حداقل 1./ميليمتر و حداكثر 62 ميليمتر برش بدهد.
  • با توجه به فضاي بسيار كمي كه اين دستگاه اشغال ميكند120x125x95 متر امكان نصب دستگاه جهت توليدات سري به راحتي امكان پذير بوده و حتي در يك اتاق كوچك نيز قابل تعبيه ميباشد. كه با توجه به هزينه پايين ساخت آن امكان استفاده از چندين دستگاه بصورت همزمان وجود دارد.
  • با توجه به توان مصرفي كم اين دستگاه و استفاده از ولتاژ معمولي 220V-1PH-50H2 اين دستگاه به لحاظ اقتصادي نيز بسيار مناسب بوده و در هر ساعت 1 كيلو توان مصرفي آن ميباشد كه با توجه به كارآيي و ارزش افزوده قطعات توليد شده بسيار ناچيز است .
  • كار كردن با اين دستگاه بسيار ساده ميباشد و نياز به آموزش خاصي ندارد و كليه كساني كه به نرم افزار مشخص شده و دستگاه تراشكاري آشنايي دارند براحتي مي توانند از اين دستگاه استفاده نمايند و از مزاياي كار با اين دستگاه اين است كه هر نفر ميتواند همزمان با 2 تا 5 دستگاه كار نمايد.
  • قطعات مصرفي اين دستگاه بسيار ارزان بوده و نگهداري و تعميرات آن بسيار ساده ميباشد . هزينه كليه قطعات دستگاه در سال كمتر از 10 دلار ميباشد و استهلاك دستگاه نزديك به صفر است .

Wood table
Wood table
Wood table
Wood table
Wood table
Wood table
Wood table
Wood table
Wood table
Wood table
Wood table
Wood table
Wood table
Wood table
Wood table